„Połączyła nas energia cieplna”

Nasz zespół to czterech radców prawnych – cztery kobiety o różnych temperamentach, które łączy prawo i energia, którą mamy w sobie.

Tworzymy zespół radców prawnych, który przez ostatnie 8 lat również wspólnie pracował na rzecz Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej SA – Dalkia SA – Veolia Energia SA. Zapewniałyśmy kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorstwa energetycznego, zatrudniającego niemalże 2 tys. pracowników, poddanego na przestrzeni czasu wielu procesom zmian organizacyjnych i optymalizacyjnych, a w efekcie także przekształceń w strukturze właścicielskiej.

Praca w korporacji dawała nam ogromną satysfakcję, a możliwość współpracy ze sobą – wiele radości. Gdy w 2015 r. spółka Veolia Energia Warszawa S.A. podjęła decyzję o pełnym outsourcingu obsługi prawnej, postanowiłyśmy, że naszej wspólnej „energii cieplnej” – nie wolno zmarnować – i że będziemy nadal robić to, co umiemy najlepiej i nadal – razem.

Tak powstała nasza Kancelaria.

Mamy nie tylko wiedzę i wykształcenie, ale też ogromne doświadczenie zdobyte w w dużej korporacji. Praca tam przekonała nas, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, za trudnych, zbyt skomplikowanych. Do każdej sprawy podchodzimy poważnie i z zaangażowaniem.

Nasza Kancelaria mieści się w Warszawie, przy ul. Kazimierzowskiej 81 lok. 5.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Pyszną kawę dla naszych Klientów serwujemy gratis 😉

Menu
Menu