mec.
Magdalena Gronowska-Sienkiel

 

Radca prawny od 2004 r., w latach 2006 – 2015 zatrudniona w Stołecznym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej S.A. – Dalkia Warszawa S.A. – Veolia Energia Warszawa S.A.

Nasz coach i wizjoner. Optymistka, która zaraża energią. Bezpośrednia i bezkompromisowa. Sprawia wrażenie drobnej i delikatnej, w rzeczywistości – twarda i zdeterminowana. Rzeczy niemożliwe ? – dla niej nie istnieją. No może trwają kilka dni dłużej.

Wykonywanie zawodu radcy prawnego traktuje jak misję. Nikogo nie zbywa banałami. Nigdy nie mówi – jestem zajęta, nie teraz. Praca prawnika nie jest dla niej tylko sposobem zarabiania pieniędzy, to przyjemność rozwiązywania zagadek.

Uwielbia negocjacje i spory – te w sądzie i te przy stole konferencyjnym, grę o wysoką stawkę. Bierze na siebie całą robotę i nie boi się odpowiedzialności. Nie uznaje kompromisów. Walczy za siebie i innych. Lubi sukcesy, a sukcesy lubią ją.

Z przyjemnością zajmuje się prawem autorskim i nowych technologii, prawem energetycznym, antymonopolowym, handlowym i gospodarczym.

Słabości – buty, torebki, okulary słoneczne – jednym słowem – zakupy!

linkedin-button

Menu
Menu