mec.
Ewa Różycka-Kundzewicz

 

W latach 1988 -1994 pracowała jako asesor, potem sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie.
Od 1994 r. radca prawny prowadzący własną kancelarię i jednocześnie w latach 2003-2015 na etacie w dużej korporacji: Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. – Dalkia Warszawa S.A. – Veolia Energia Warszawa S.A.

Rozsądna, najbardziej doświadczona i zdystansowana z naszego zespołu – studzi nasze zbyt odważne pomysły i wiarę w to, że możemy wszystko – wygrać każdą sprawę, naprawić każdy zły przepis, rozwiązać każdy problem, zakończyć każdy konflikt. I często miewa rację.

Prowadzi sprawy gospodarcze, cywilne, w tym: spadkowe, rodzinne i dotyczące nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem prowadzenia spraw przed sądem, a także sprawy z zakresu prawa energetycznego.

W sądzie – jak ryba w wodzie, to jej naturalne środowisko, w którym rozkwita, tu najlepiej widać jej pełne zaangażowanie w sprawę. Przed rozprawą nie śpi, martwi się, a potem, na sali sądowej z niezwykłym urokiem i swobodą pokonuje przeciwnika doświadczeniem procesowym i znajomością sprawy.

Ma dorosłego syna.

Kocha podróże, żeglowanie po morzach, życie towarzyskie i kulturalne, zna na wyrywki aktualny repertuar kin i teatrów warszawskich.

Menu
Menu